Ultragarsinė kavitacija + radioliftingas + vakuuminis masažas

Kavitacija - gydomąjį efektą sukelia žemo dažnio (25-50 kHz) ultragarso bangos, riebaliniame audinyje suformuojančios „sprogstančias“ ir riebalines ląsteles sunaikinančias mikropūsleles. Vis didėjančios ir dėl to „sprogstančios“ pūslelės „suplėšo“ riebalinių ląstelių sienelę ir išlaisvina joje esančius riebalus. 90 proc. jų pasišalina į limfą ir 10 proc. patenka į kraują. Kavitacinis efektas dėl specifinės jų sandaros pasireiškia tik riebalinėse ląstelėse, kai tuo tarpu kiti audiniai dėl jų žymiai didesnio atsparumo ir elastingumo išlieka visiškai nepažeisti. Pakankamai suardytos riebalų ląstelės neatsistato (kai tuo tarpu vien tik dieta trumpalaikiame periode riebalines ląsteles tik sumažina ir vėl pradėjus persivalgyti, jos greitai padidėja).

Radioliftingas – tai alternatyva plastinėms kūno odos operacijoms. Saugus ir neskausmingas metodas. Jo metu ir kurį laiką po procedūros klientas jaučia tik malonią šilumą, lengvą tempimą ir jau po pirmos procedūros stangrėja, lygėja oda, pristabdomas odos senėjimo procesas ir vyksta odos atjauninimas. Ši sistema, naudojanti 600KHz dažnį, skverbdamasi giliai po oda, pasiekia išsiplėtusias riebalų „kišenes“, sumažina riebalinių ląstelių apimtį ir pagreitina medžiagų apykaitą, o tuo metu vakuuminis masažas suaktyvina kraujo apytaką bei limfotaką. Tokiu būdu paspartinant riebalinių ląstelių ir kitų apykaitos produktų pašalinimą iš organizmo, pasiekiamas intensyvus drenažas, apimčių mažinimas, odos stangrinimas. Procedūros metu pagerėja strijų būklė.

IR SVARBIAUSIA: naudojant visus tris metodus kartu pasiekiamas maksimalus rezultatas ne tik naikinant celiulitą, bet ir šalinant kūno riebalus. Tokiu būdu, riebalinis audinys pašalinamas iš įvairių kūno dalių: šlaunų, sėdmenų, pilvo, kelių, nugaros, veido, rankų. Odoje spartėja kolageno gamyba, sutraukiamos audinių skaidulos, oda tampa lygesnė ir stangresnė, pagerėja jungiamojo audinio struktūra.

KONTRAINDIKACIJOS:

•Implantuoti širdies stimuliatoriai ar kitų implantuoti elektroniniai prietaisai;
•Nešiojami EKG matavimo prietaisas;
•Ūmios ligos;
•Vėžys;
•Infekcinė liga;
•Nėščios moterys, menstruacijos;
•Širdies ligos;
•Žmonės su jutimo ar fizine negalia;
•Vaikai iki 16 metų.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide
Scroll to Top